Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

Ubezpieczenie OC w Warta

Serwis Aplum.pl prowadzi przegląd oferty ubezpieczeniowej polskich towarzystw. Niebawem postaramy się stworzyć ranking towarzystw ubezpieczeniowych. Każdą firmę sprawdzamy pod kątem oferty ubezpieczeń komunikacyjnych. Sprawdzamy czy ubezpieczenie oc, ubezpieczenie ac, nnw i assistance ma podobny zakres ochrony ubezpieczeniowej.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. działa na polskim rynku od 1920 roku i jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Przedsiębiorstwo wspomina o ponad 160 produktach ubezpieczeniowych w tym m.in. ubezpieczenia komunikacyjne warta, majątkowe i osobowe. Jak wygląda oferta Ubezpieczenia OC w Warta? Czy można wyliczyć stawki oc w warta? Sprawdzamy jak wygląda sprzedaż ubezpieczeń w firmie Warta, czy istnieje oprócz tradycyjnych agentów ubezpieczeniowych również sprzedaż online?

Jak wygląda oferta ubezpieczenia OC w Warta?

Na stronie głównej warta, którą można znaleźć poprzez wyszukiwarkę Google, możemy znaleźć standardową stronę Web wyglądem charakterystyczną dla grupy finansowej - towarzystwa ubezpieczeniowego. Z początku odnalezienie oferty Ubezpieczenia OC i AC Warta było dla mnie trudne. Chciałem dość szybko poznać ceny ubezpieczenia warta. Przeszukując menu dotarłem do produktów, następnie jej kategorii o nazwie samochód z nadzieją, że odnajdę ofertę ubezpieczenia oc. Po przejściu do danego działu moim oczom ukazało się kilka pozycji (raczej wygląda to na mało bogatą ofertę) w tym m.in.: Pakietowe ubezpieczenia samochodowe, OC Warta w kraju z usługą assistance, OC za granicą RP, Autocasco (AC), NNW, Assistance oraz Warta Auto - Szyby.

Naszym obiektem poszukiwań jest ubezpieczenie oc oferowane przez Warta, dlatego wybrałem dział pakietowe ubezpieczenia samochodowe (pakiety ubezpieczeń). Niestety w otwartej podstronie znalazłem tylko ogólny opis usług oferowanych przez Warta dla ubezpieczenia oc. Mogłem przeczytać różnego rodzaju nazwy pakietów ubezpieczeń, które w żaden sposób nie zostały rozwinięte o opis. Nazwa pakietu raczej nic nam nie może zasugerować.

Do kogo jest adresowana oferta ubezpieczenia Warta?

  • Dla osób, które posiadają pojazdy określonego rodzaju i określonej marki. Samochody młodsze (max. 2 lata) to oferta LPS KOMFORT lub 4 lata LPS Standard. Zastrzeżeniem jest to, że pojazdy nie są przeznaczone do jazd próbnych, wyścigowych, konkursowych i treningów do tych jazd, zarobkowego wynajmu i nie są rekwizytami,
  • korzystaliby ze zniżek z tytułu i w ostatnich dwóch latach dotychczasowego ubezpieczenia zgłaszali maksymalnie 1 szkodę z tytułu autocasco, 
  • mają co najmniej 25 lat

Oferta ta dotyczy pakietowych ubezpieczeń. Do oferty ubezpieczenia OC Warta dołączany jest bezpłatnie Warta Moto-Assistance wariant S1 (znów nie określony?), które zapewnia bezpłatne holowanie samochodu do 3,5 tony, po naszym uprzednim skontaktowaniu się z Centrum Alarmowym Warta.

 Zakład ubezpieczeniowy chwali się atrakcyjnymi cenami, szczególnymi zniżkami za bezszkodowość autocasco, uproszczonymi procedurami zawierania umów ubezpieczenia, oraz elastycznymi formami płatności (rozłożenie na raty).

Jak wyliczyć stawki OC Warta?

Niestety on-line nie znalazłem żadnego narzędzia, dlatego proponuję skorzystać z proponowanych przez nas kalkulatorów oc.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?