Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

WARTA Kalkulator OC / AC

Oferta ubezpieczenia OC i AC w firmie Warta

Towarzystwo ubezpieczeń i reasekuracji Warta s.a posiada w swojej ofercie szereg produktów finansowych mających na celu ochronę ubezpieczeniową domu, samochodu, firmy czy też prywatnego ubezpieczenia OC. Firma Warta działa w Polsce znacznie dłużej niż młodsze firmy bazujące na zagranicznym kapitale. Ubezpieczenia Warta były oferowane znacznie wcześniej, niż nowoczesne firmy Drrect jak Link4, Liberty czy Aviva.

Od zawsze ubezpieczenia OC w Warta były oferowane poprzez agentów ubezpieczeniowych i multiagencje ubezpieczeniowe.

Kalkulator OC, AC - Warta

W internecie napotkałem ludzi, którzy poszukują wszelkich informacji dotyczących automatycznego wyliczania składki OC, AC firmy ubezpieczeniowej Warta. Jak wiadomo kalkulatory są bardzo przydatnymi narzędziami podczas wyliczania stawki OC, AC, aczkolwiek z mojego doświadczenia w internecie i z ubezpieczeniami komunikacyjnymi wynika, że kalkulator Warty ogólnodostępny na stronie głównej czy też w innym miejscach nie istnieje.

Zwykle na początku po prostu rozglądam się na stronie danej firmy ubezpieczeniowej, w tym wypadku WARTA w poszukiwania Kalkulator - a OC, AC, następnie, jeśli po wstępnym rozeznaniu nie znajduję kalkulator - a zaczynam poszukiwać ogólnej wyszukiwarki treści w danym serwisie. Warta posiada wyszukiwarkę na swojej stronie i oczywiście spróbowałem wyszukać frazę kalkulator OC. Witryna Warty wskazała około 6 wyników szukania, aczkolwiek żadna pozycja nie odpowiadała poszukiwanemu tematu. Gdy zawiedzie wstępne szukanie kalkulator - a Warty oraz skorzystanie z wyszukiwarki o ile jest dostępna, wtedy zaczynam głębiej przeszukiwać stronę. Niestety i to w przypadku ubezpieczyciela Warta nie pomogło, bo nie udało mi się znaleźć Kalkulatora Warty.

Warta należy do bardzo dużych i dobrze rozwiniętych firm moim zdaniem i według mnie takiej firmie to już wypada stworzyć narzędzie w postaci kalkulatora oc, ac dla swoich potencjalnych klientów, których mogą pozyskiwać za pomocą internetu. Ogólnie strona ubezpieczyciela Warta wyglądabardzo profesjonalnie i pod względem ergonomicznym jest bez zarzutu, aczkolwiek brakuje możliwości wyliczenia stawki składki dla ubezpieczenia oc czy też ubezpieczenia ac. Moim zdaniem starsze firmy, które są "od dawna" na rynku tj. Warta trochę zaniedbują i nie doceniają możliwości Internetu we współczesnym świecie. W dzisiejszych czasach bardzo duży procent potencjalnych klientów korzysta z internetu gromadząc ofertę poszczególnych firm i według mnie spotykając na swojej drodze ubezpieczyciela, który nie posiada kalkulator -a OC, AC, automatycznie traci na atrakcyjności. Mając 10 firm, za pomocą stron których możemy sobie wstępną stawkę składki wyliczyć i np. Wartę, której oferta staje się niewiadomą dla zainteresowanego bez kalkulatora oc online, wtedy według mnie automatycznie ubezpieczyciel spada na koniec listy.

Oprócz tego chciałbym dodać, że moim zdaniem człowiek nie powinien się sugerować tylko i wyłącznie wyliczeniami kalkulatora, ponieważ coś co jest ogólne oraz uniwersalne nie zawsze daje wymierne efekty, poza tym oczywistym jest, że taki kalkulator nie bierze pod uwagę innych czynników, w tym czynnik ludzki. Dla pewności byłem na stronie głównej Warty i poszukiwałem kalkulatory Warty, jednak nie znalazłem.

Ja osobiście, kiedyś gdy poszukiwałem oferty OC, AC, NW oraz Assistance, trafiłem na kalkulator firmy Commercial Union i powiem, że jest on bardzo dobrym pierwszym krokiem na drodze wyboru ubezpieczyciela. Kalkulator ten daje pewien pogląd na to w jakich cenach w ogóle się obracamy. Nastepnie dobrze jest poprostu skontaktować się z przedstawicielem, ponieważ tak jak to zostało wspomniane w innym artykule na tej stronie, agenci mogą oferować dodatkowe zniżki, niezależne od wyliczeń kalkulatora.

Oczywistym jest także, że z biegiem czasu, firmy, których poszczególne artykuły na tej stronie dotyczą mogą stawać się nieaktualne, bo przecież dany ubezpieczyciel np. Warta, może rozwinąć się i wzbogacić swoją stroną o narzędzie tj. kalkulator oc, ac, dlatego też w trosce o rzetelność informacji zawartych w artukule proszę uprzejmie o kontakt, jeśli znajdziesz nieścisłości czy też niaktualne informacje.

Podsumowując, ja osobiście nie spotkałem się z kalkulatorem Warty, aczkolwiek jeśli się mylę, proszę o przysłanie mail'a z informacją i namiarami na owy kalkulator.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?