Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

UNIQA Kalkulator OC / AC

Kalkulator OC, AC - Uniqa

Ostatnio przyglądałem się ofercie firmy ubezpieczeniowej Uniqa. Firma poprzez swoją stronę internetową oferuje ubezpieczenia indywidualne jak i dla firm. Mnie głównie interesowały ubezpieczenia komunikacyjne te indywidualne.

Na stronie można znaleźć sporo informacji na temat ubezpieczenia OC czy też AC, potocznie autocasco, NW oraz Assistance. W atykule tym nie będziemy poruszać tematu oferty firmy. Artykuł ten tyczy się powszechnie poszukiwanych kalkulatorów OC, AC poszczególnych firm ubezpieczeniowych, a w tym wypadku firmy Uniqa. Przeglądając stronę nie znalazłem tegoż kalkulatora za to strona oferuje pobranie wniosków np. o polisę ubezpieczeniową OC, które są w formacie dokumentów np. PDF. Jak zwykle i na tej stronie znajduje się wyszukiwarka, z której dla pewności skorzystałem. Wyniki wyszukiwania dla słowa kluczowego kalkulator pokazały tylko jeden wynik, który dotyczł konkursu organizowanego przez firmę Uniqa. Jest to konkurs związany z ubezpieczenim DOM Plus. Jak więc widać firma ta należy do firmy, które nie oferują kalkulatora online OC, AC dla użytkowników strony. Idąc dalej postanowiłem poszukać wniosów, które można wypełnić z poziomu strony podając swoje dane osobowe oraz kontaktowe, w celu nawiązania kontaktu z przedstawicielami danej firmy, czy też agentami, a które są dość popularne i powszechne u innych firm ubezpieczeniowych i które często są nazywane właśnie kalkulatorami. Niestety moje poszukiwania skończyły się negatywnie dla mnie, znalazłem tylko dział kontaktowy, który prezentuje adresy, kontakty fizycznych placówek w poszczególnych wyjewództwach.

Podsumowując nie udało mi się znaleźć kalkulatora do wyliczania stawki składki OC czy też AC dla naszego samochodu. Oprócz tego nie znalazłem również formularzy kontaktowych, poprzez które można zostawić dane dla przedstawicieli w celu kontaktu telefonicznego. Jeśli się mylę, proszę o kontakt drogą mailową.

Jak zwykle na koniec polecam kalkulator firmy Commercial Union, która oferuje obydwa sposoby wyliczania stawki składek OC, czy też AC.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?