Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

Ubezpieczenie OC w HDI Asekuracja

Serwis aplum zajmuje się ocenianiem towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Sprawdzamy aktualną ofertę - skupiamy się na ubezpieczeniach komunikacyjnych (ubezpieczenie oc, ubezpieczenie ac, nnw). W tym artykule staramy się sprawdzić czy firma HDI ma dla swoich klientów przygotowaną specjalną ofertę. Czy jest coś czym mogą się wyróżnić spośród innych towarzystw ubezpieczeniowych?

Firma HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Powstała pod koniec listopada w 2006 roku w wyniku połączenia HDI Asekuracja i HDI Samopomoc. Pełnym właścicielem akcji jest hdi-Gerling International Holding AG z siedzibą w Hanowerze. Czy można polegać na niemieckiej precyzji i intuicji finansowej?

Postanowiłem sprawdzić jaką ofertę ubezpieczenia komunikacyjnego kieruje do klientów indywidualnych to towarzystwo ubezpieczeń. Główne zagadnienia jakie chcę poruszyć to: ceny oc, stawki oc w hdi, zniżki hdiubezpieczenie oc hdi. Firma HDI prowadzi sprzedaż poprzez dystrybucyjną sieć agentów ubezpieczeniowych. Czy prowadzi sprzedaż w trybie ubezpieczenia direct (online)?

Na stronie głównej firmy www.hdi-asekuracja.pl możemy odnaleźć pełna ofertę ubezpieczenia oc. Główne kategorie jakie przedstawia HDI w swojej ofercie ubezpieczeń komunikacyjnych to polisa ubezpieczenia oc, polisa ac hdi, nw hdi oraz assistance. Dodatkowo wspominają o zielonej karcie.

Ubezpieczenie OC w hdi

W ocenie oferty towarzystwa ubezpieczeniowego HDI Asekuracja (rodem z Niemiec) skupimy się na ubezpieczeniach komunikacyjnych.  Niestety oferta hdi jest opisana dość ogólnie. Firma przypomina tylko, że  Ubezpieczenie to chroni posiadacza lub kierującego pojazdem przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim. Zakład ubezpieczeń wypłaca za posiadacza pojazdu odszkodowanie na rzecz poszkodowanego.

Dodatkowo możemy wyczytać informacje o zakresie ochrony ubezpieczeniowej. oraz sposobu w jaki dokonywane jest wyliczenie stawki ubezpieczenia oc w HDI. Polecam sprawdzić jak działa Kalkulator OC HDI Asekuracja

Nie znalazłem żadnych informacji o dodatkowych promocjach, więc mogę to ocenić jako brak atrakcyjnej oferty promocyjnej ubezpieczenia. Uważam, że w dobie rozwoju marketingu internetowego, hdi powinno postarać się o narzędzie do wyliczeń stawki ubezpieczenia.  Interaktywne kalkulatory do wyliczania ubezpieczenia rzucone w ogromną przestrzeń użytkowników Internetu - spragnionych niskich składek OC, z pewnością możą zwiększyć obroty. Przyczyniłoby się to do wzrostu klientów którzy skorzystali by z ich oferty.

Tymczasem polecam wyliczenie składki ubezpieczeniowej przez udostępniane przez nas kalkulatory ubezpieczenia OC.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?