Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

Ubezpieczenie AC w Aviva Commercial Union

Ubezpieczenie AC (Autocasco) w nowej Aviva Commercial Union pozwala na naprawę lub zakup całkiem nowego samochodu, gdy ten zostanie skradziony lub uszkodzony. Co ważne Aviva ubezpiecza również samochód przed utratą na skutek kataklizmu. Ubezpieczenie AC w Aviva Commercial Union jest ubezpieczeniem dobrowolnym i uprawnia do uzyskania odszkodowania w przypadku, gdy np. my jesteśmy sprawcą wypadku. Polisa AC Aviva CU Direct pozwala nam na sfinansowanie kosztów naprawy naszego samochodu.

Co dodatkowo chroni ubezpieczenie AC w Aviva Commercial Union?

Ubezpieczenie AC Aviva chroni nasz samochód przed szkodą i kradzieżami, każde dodatkowe wyposażenie samochodu (zamontowane na stałe) również jest objęte ubezpieczeniem. Dodatkowo utrata, kradzież lub zniszczenie fotelika dziecięcego jest związane z ubezpieczeniem AC w Aviva.

Odszkodowanie z ubezpieczenia AC pozwoli Ci na naprawę lub zakup samochodu, gdy Twój zostanie uszkodzony (również na skutek kataklizmu) lub skradziony. Jest to ubezpieczenie dobrowolne. W ramach ubezpieczenia AC w Aviva chronimy:

Bonus dla klientów Ubezpieczenia AC w Aviva Commercial Union

Aviva kusi. Dla klientów stworzyli rozległą siec autoryzowanych i partnerskich serwisów naprawczaczych. W czasie naprawy w takim serwisie
otrzymamy bezpłatnie samochód zastępczy, wszystkie rozliczenia odbędą się bezgotówkowo, oraz poprzez kanał informacyjny sms będziesz otrzymywał informacje o postępach w naprawie Twojego samochodu i zakończeniu sprawy.

Stawki Ubezpieczenia AC w Aviva można bez problemu obliczyć przez Kalkulator AC Aviva Commercial Union lub skontaktować się z konsultantem z naszej strony. Składki ubezpieczenia AC w Aviva podlegają zniżką. Zniżki AC otrzymujemy nawet 60% za bezszkodową jazdę samochodem. Dodatkowo Aviva oferuje przeniesienie zniżek za beszkodową jazdę z ubezpieczenia OC na AC, między małżonkami oraz zniżek posiadanych u innego ubezpieczyciela. Od Aviva otrzymamy również bezpłatnie ubezpieczenie assitance w wariancie podstawowym.
Jeśli twój samochód jest wiekowo nie starszy niż rok, wówczas odszkodowanie jest wypłacane w 100% - pozwala na zakup nowego samochodu.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?