Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

Statystyki skutecznosci ubezpieczenia AC

Firma rozważa możliwość zainstalowania superkomputerów niezbędnych do prowadzenia swoich internetowych wyszukiwarek na barki zakotwiczone do siedmiu mil (11 km) na pełnym morzu - pisze "Times".

Centra danych opatre o wodę" mają wykorzystywać energię fal do napędu i chłodzenia komputerów, zmniejszając tym samym koszty Google. Oznacza to, że spółka nie będzie już musiał płacić wysokich podatków od nieruchomości na jej centra, które są zlokalizowane na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii.

We wniosku patentowym zawarta jest informacja, iż: "ośrodki mają być zlokalizowane na statku lub statkach, zakotwiczona w akwenie, z którego energia z naturalnych ruchów wody może być przechwytywane i zamieniana na energię elektryczną".

Rosnąca liczba centrów danych niezbędnych do radzenia sobie z masowym przepływem informacji generowanych na popularnych stronach internetowych spółek skłonił do przyjrzenia się radykalnym pomysłom w celu zmniejszenia ich bieżących kosztów.

Jak na razie "Google" odmówił udzielenia informacji, jak szybko może ustawić swoje pływające barki. Przedstawiciel spółki jedynie powiedział, iż: "jesteśmy otwarci na różne pomysły. Niektóre z tych pomysłów przemienią się potem w dojrzałe produkty, usługi lub obiekty infrastrukturalne, natomiast niektóre nie" - donosi "Times".


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?