Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

TUW Kalkulator OC, AC

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych - Kalkulator OC, AC

Kolejną firmą jaka trafiła pod moje zainteresowanie jest firm o nazwie TUW co stanowi skrót od Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych. Jest to kolejna próba odnalezienia kalkulatora OC, AC kolejnej firmy, którą jest TUW.

Oczywiście poszukiwania zacząłem od wyszukania w wyszukiwarce frazy TUW, dzięki czemu dostałem się na stronę głównej firmy. I tutaj już na samymstarcie strona wg. mnie nie jest zbyt szczególnie zachęcająca do dalszych poszukiwań. Ale jak wiemy wygląd to nie wszystko. Przeszedłem odrazu do działu ubezpieczeń i powiem odrazu, ze strona ta nie tylko nie wygląda, ale także nie grzeszy ergonomią. Wszystkie informacje o ubezpieczeiach komunikacyjnych znalazłem w dziale ubezpieczeń samoistnych i wszystkie te informacje są zawarte na jednej podstronie. Na próżno jednak szukać tam TUW Kalkulatora OC, praktycznie przy każdym rodzaju ubezpieczenia jest króciutki tekst o ubezpieczeniu i link zachęcający do kontaktu z Regionalnym Biurem TUW. Podstrona dość sporo zawiera różnych ubezpieczeń aczkolwiek nawet nie są sensownie tematycznie poukładane, nie wspominając już o TUW kalkulatorze OC. Jak zwykle nie poddaję się na zwykłym poszukiwaniu kalkulatorą chodząc tylko po stronie firmy ubezpieczeniowej dlatego też chciałem skorzystać z wyszukiwarki, które posiada większąść firm ubezpieczeniowych jakie spotkałem na swojej stronie firmowej. Ku memu zaskoczeniu wyszukiwarki takiej nie znalazłem. Zwykle dając szans danej stronie firmy zawsze wyszukiwałem frazy kalkulator czy też kalkulator OC, AC, ale nie tym razem. Nie udało się znaleźć nic co by mogło przypominać odrobinę kalkulator stawki składki OC, AC TUW.

Podsumowując dzisiejsze poszukiwania na stronie TUW kalkulatora OC, AC stawki składki ubezpieczeń komunikacyjnych zakończył się fiaskiem. Prawde mówiąc ciesze się, że skorzystałem z kalkulatora OC, AC firmy Commercial Union, która posiada dwie wersje wyliczania i zachęcam do skorzystania z nich. Jak zwykle proszę także ludzi, którym udało się znaleźć narzędzie o kontakt drogą mailową.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?