Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

Sposób na tanie ubezpieczenie

Tanie ubezpieczenie OC

Każdy kto z nas posiada samochód, wie o tym jak drogie jest jego utrzymanie. Ogromne ceny paliw, ceny części zamiennych generują ogromne koszty. Dodatkowo każdy z Nas jest zobligowany prawnie do wykupienia ubezpieczenia oc. Niestety jak na dzisiejszą chwilę ubezpieczalnie dyktują dość wysokie stawki oc i trudno znaleźć tanie ubezpieczenie oc. Wysokość stawki zależy od wielu czynników, od tego gdzie mieszkamy, jaki samochód ubezpieczamy oraz jakie posiadamy zniżki. Tanie ubezpieczenia oc można uzyskać, gdy mieszkamy w strefie niskiego ryzyka., samochód o małej pojemności litrażowej (który zalicza się do najtańszej kategorii) oraz zniżki za bezszkodowość jazdy. Co ciekawe, stawki ubezpieczenia oc różnią się pomiędzy towarzystwami ubezpieczeniowymi. Tanie oc możemy szukać porównując oferty różnych ubezpieczycieli. Każdy z nich inaczej dostosowuję ofertę poprzez inne traktowanie zniżek w swej ofercie. Dodatkowo często pojawiają się promocję dla danych grup ludzi, którzy pragną wykupić tanie ubezpieczenie oc.

Jak znaleźć tanie ubezpieczenie?

Proponuję skorzystać z kalkulatora ubezpieczenia oc, który porówna ofertę ubezpieczeń w różnych firmach. Stawka ta jest wyliczana indywidualnie dla każdej osoby biorąc uwagę na różne czynniki. Na początku podajemy swój wiek oraz staż prawa jazdy, wiek samochodu, pojemność samochodu oraz kod pocztowy na podstawie którego ustalany jest region zamieszkania. Tanie ubezpieczenie oc jest wyliczane przez zebranie tych wszystkich czynników, nałożenie odpowiednich zniżek oraz wyliczenie ostatecznej składki ubezpieczenia. Tańsze ubezpieczenie będziemy mogli uzyskać również poprzez płatność jednorazową, w przeciwieństwie do rat (rozłożone ubezpieczenie na raty) powoduje wzrost stawki, a żeby uzyskać tanie oc należy unikać wszelkiego rodzaju zwyżek

Jedną z możliwości, aby wyliczyć najtańsze oc proponuje skorzystać z dostępnych kalkulatorów ubezpieczeń. Nie mniej jednak proponuję skorzystać z kalkulatora Commercial Union, ponieważ według naszych doświadczeń jest on najdokładniejszy. Sam commercial oferuję teraz fajną promocję zniżki zakupu tanie ubezpieczenia oc, oraz zwraca różnicę jeśli znajdziemy tańsze oc. Więc można sobie zadać pytanie, po co szukać dalej, skoro oni oferują najtaniej? Jedną rzecz możemy otrzymać za darmo - kontakt z commercialem, który szybko pomoże Ci ustalić jakie dodatkowe koszty musisz ponieść tym razem aby utrzymać swój wymarzony rodzinny samochód.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?