Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

Ubezpieczenie AC w PZU

Ubezpieczenie AC w PZU można bez problemu obliczyć z witryny PZU Online. Niestety platforma nie udostępnia sprzedaży Ubezpieczenia AC w PZU dla samochodów starszych niż 10 lat. Ubezpieczenie autocasco w PZU uprawnia nas do uzyskania rekompensaty finansowej w przypadku, gdy jesteśmy sprawcami wypadku. Możemy wówczas korzystając z polisy ubezpieczenia ac pzu naprawić swój własny samochód

Co zapewnia Ubezpieczenie AC PZU?

Ubezpieczenie AC w PZU zapewnia nam wypłatę odszkodowania, gdy Twój pojazd lub jego wyposażenie ulegną uszkodzeniu lub utracie wskutek nagłego działania określonej siły mechanicznej w chwili zetknięcia się pojazdu z pochodzącymi z zewnątrz pojazdu m.in przedmiotami, zwierzętami, osobami czy też innymi pojazdami.

Ubezpieczenie AC w PZU chroni nas od zdarzeń losowych np. powodzi, pożaru, wybuchu, opadu atmosferycznego, uderzenia pioruna, czy tąpnięć ziemi. Odszkodowanie AC z PZU otrzymamy  również w przypadku nagłego działania czynnika termicznego lub chemicznego pochodzącego z zewnątrz pojazdu. Każde działania osób trzecich np. akty wandalizmu na parkingu, które spowodują szkody samochodu, uprawniają do skorzystania z polisy AC w PZU.

Jeśli uszkodzimy wnętrze pojazdu na skutek przewozu osób, których przewóz był wymagany potrzebą udzielenia pomocy medycznej, wówczas możemy domagać się zwrotu z polisy ubezpieczenia AC w PZU.

Podstawowym zabezpieczeniem ubezpieczenia AC w Pzu jest ochrona przed kradzieżą pojazdu lub części jego wyposażenia np. radia.

Ubezpieczenie AC w PZU obejmuje wypadki powstałe na terytoriach państw Europy oraz Algierii, Iranu, Iraku, Maroka, Izraela, Tunezji. Oczywiście w Polsce dysponujemy pełnym ubezpieczeniem ac.

Wyliczając stawki ac (składki ac w pzu poprzez dostępne kalkulatory, kalkulator ac pzu) mamy do wyboru dwa warianty ubezpieczenia. Jednym z nich jest warsztat lub wycena oraz szereg opcji które zmniejszają lub rozszerzają zakres ubezpieczenia dodatkowego autocasco. Możemy uwzględniać amortyzację elementów samochodu, czy też doubezpieczenie. Równie ważny jest wkład własny w udział w szkodzie.

Kupując pakiet ubezpieczenia AC w PZU dodatkowo otrzymujemy pakiet PZU Auto Pomoc (assistance) . Zapraszam do obliczenia składki ubezpieczenia AC w PZU, a następnie do skontaktowania się z naszym konsultantem Liberty Direct w celu porównania ceny ubezpieczenia AC. Czasem warto rozważyć parę możliwości.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?