Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

PZU Kalkulator OC / AC

Sprzedaż przez inne kanały: internet i telefon

Firma jest jednym z najstarszych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Sprzedaż wszelkiego rodzaju ubezpieczeń jakie tylko oferuje przez długi czas odbywała się poprzez sieć dystrybucyjną zrzeszonych agencji i agentów ubezpieczeniowych. Z czasem jednak na polski rynek finansów wskoczyły zagraniczne firmy z dużym kapitałem, które oferują tylko sprzedaż w trybie direct -  przez telefon i internet. Przykładem pierwszej w Polsce pełnej firmy direct jest link4 czy choćby w tym roku amerykańska firma Liberty Direct.

Ceny na tle konkurencji 

W zeszłym roku grupa PZU uruchomiła interaktywną platformę PZU Online. Służy ona do sprzedaży tylko ubezpieczeń komunikacyjnych. Z platformy możemy obliczyć stawki na ubezpieczenie oc, autocasco i w pakiecie razem z innymi: ubezpieczeniem assistance (PZU Autokomfort), czy ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Kup ubezpieczenie - to proste! 

Po wyliczeniu składki możemy zdecydować się na zakup ubezpieczenia poprzez internet lub na kontakt z konsultantem, który odpowie na nasze wątpliwości oraz doprowadzi do zakupu polisy.

Jak skorzystać z kalkulatora online?

Kalkulator składki na to interaktywna aplikacja w formie formularza dostępna na witrynie pzuonline.pl. Jej zadaniem jest zebranie informacji od osoby zainteresowanej ubezpieczeń niezbędne informacje do wyliczenia stawki oc.

Do obliczenia potrzebne są podstawowe informacje dotyczące ubezpieczanego pojazdu - marka, model, silnik, pojemność, wyposażenie, przebieg, data pierwszej rejestracji (musisz znać również tą za granicą - w przypadku auta sprowadzanego). Następnie musisz podać dane osobowe, w tym określić swój wiek, datę uzyskania prawa jazdy, miejsce zamieszkania oraz określić przeszłość ubezpieczeniową. Aby kalkulator mógł prawidłowo wyliczyć stawki oc i zniżki na oc, musisz rzetelnie określić wszystkie informacje.

Kalkulator składa się z kilku etapów. W drugim kroku po podaniu niezbędnych informacji musimy wybrać wariant ubezpieczenia jaki nas interesuje. Mamy do wyboru obowiązkowe ubezpieczenie oc, lub razem w pakiecie z AC. Dodatkowo oczywiście możemy dobrać autokomfort - assistance. Po wybraniu odpowiedniego wariantu kalkulator automatycznie wylicza dla nas składki na ubezpieczenie OC. Dodatkowo możemy sobie je kształtowoać poprzez dodatkowe kwoty ubezpieczenia NW.

Obowiązkowe ubezpieczenie w tej firmie jest najbardziej opłacalne dla młodych kierowców, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą. Dzięki odpowiedniej deklaracji, że samochód jest wykorzystywany do celów działalności firmy można pominąć progresywną stawkę ze względu na młody wiek właściciela auta. To jedna z najlepszych propozycji na rynku dla tej grupy właścicieli aut.

Otrzymujemy wyliczenie stawki ubezpieczenia w PZU. Jeśli zdecydujemy się na jej zakup to trzecim podajemy niezbędne dane do polisy ubezpieczenia, a w ostatnim kroku czeka na Ciebie płatność online. Płatność taka może odbywać się jednorazowo, bądź w systemie ratalnym. Firma pozwala na opłacanie w systemie półrocznym lub kwartalnym, co stanowi wygodę dla każdego z nas.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?