Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

PTU Kalkulator OC / AC

Kalkulator OC, AC - PTU - Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń

No i kolejna firma trafiła pod ostrzał, tym razem PTU. Poszukiwania standardowo zaczęły się od strony głównej, nic nadzwyczajnego. Strona raczej nie zna web 2.0 aczkolwiek jest schludna, przejrzysta no i co najważniejsze jest od razu widoczna wyszukiwarka, co jest bardzo ważne podczas poszukiwań kalkulatora OC.

Na początek zacząłem przeglądać jak zwykle zresztą ofertę firmy grasując po działach. Od razu wskoczyłem do działu ubezpieczeń komunikacyjnych dla osób prywatnych. Firma PTU posiada dość rozbudowaną ofertę w przypadku ubezpieczeń Assistance. Strona także udostępnia sporo artykułów, informacji na temat innych ubezpieczeń, aczkolwiek póki co nie znalazłem kalkulatora OC, AC PTU. Strasznie znudzony już poszukiwaniami starałem się znaleźć formularz kontaktowy w formie kalkulatora, o którym zresztą wspominałem w poprzednich artykułach z serii poszukiwań kalkulatorów OC, AC. Jest to forma, która poprzez pozostawienie danych teleadresowych, pozwala na nawiązanie kontaktu z przedstawicielem albo agentem danej firmy ubezpieczeniowej np. takiej jak PTU. Poszukiwania nie powiodły się, poniważ jedyne co znalazłem to zwykły dział kontaktu dla klientów, który umożliwia kontakt drogą mailową czy telefoniczną i nic poza tym. Czyli nie udało mi się znaleźć ani kalkulatora OC, AC PTU w formie formularza do wyliczania stawki składki OC, AC jak i również kalkulatora w formie formularza dla danych teleadresowych.

Jak zwykle na koniec poszukiwań daję szansę danej stronie internetowej firmy ubezpieczeniowej poprzez skorzystanie z wyszukiwarki. Niestety i tym razem wyszukiwarka w odpowiedzi na słowa, kalkulator oc, kalkulatory oc, ac czy też ptu kalkulator dała wynik pusty. Nie wiem, może gdzieś coś przeoczyłem, dlatego proszę o ewentualny kontakt ludzi, którzy mieli kontakt z kalkulatorem oc, ac PTU, mnie osobiście nie udało się znaleźć takiego narzędzia do wyliczania stawki składki OC, AC samochodu.

Na koniec tradycyjnie polecam móje ulubionione kalkulatory OC, AC firmy Commercial Union, do których można znaleźć odnośniki na tej stronie.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?