Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

PKO Bank Polski - kredyt konsolidacyjny

PKO Bank Polski - kredyt konsolidacyjny.

BKO BP umożliwia zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego, którym możemy spłacić wszelkie nasze dotychczasowe należności. Przeznaczenie kredytu konsolidacyjnego w PKO Banku Polskim to oczywiście spłata kredytów jednak nie związanych z działalnością gospodarczą.

Cel kredytu konsolidacyjnego.
Kredyt taki można wykorzystać do spłaty:
-kredytów mieszkaniowych, kredytów konsumpcyjnych, kredytów samochodowych,
-zaległości na kartach kredytowych i debetowych

Istnieje również możliwość wykorzystania części kredytu konsolidacyjnego na odrębne, własne cele. W przypadku PKO BP kwota, którą można w ten sposób dysponować to maksimum 40% kredytowanej kwoty.
Kredyt konsolidacyjny w PKO Banku Polskim może otrzymać wnioskodawca, który posiada zdolność kredytową - możliwość spłaty kredytu na określonych warunkach wraz z odsetkami i jest w stanie kredyt zabezpieczyć. PKO BP pobiera opłatę w wysokości od 150 zł za oszacowanie wartości nieruchomości.

Maksymalna kwota kredytu konsolidacyjnego udzielanego przez PKO BP nie może być większa od 80% wartości nieruchomości, która jest zabezpieczeniem kredytu. Może ona być własnością kredytobiorcy bądź osób trzecich. Szczegóły są ustalane każdorazowo z klientem, jednakże nie bez znaczenia jest także waluta kredytu.
Kredyt konsolidacyjny w PKO BP jest przekazywany kredytobiorcy bezgotówkowo. Bank przelewa odpowiednie należności na konta wierzycieli i w ten sposób spłaca kredytobiorcę.

Kredytowanie można rozciągnąć na okres maksimum 25. lat i nie jest zależne od waluty.

Forma spłaty kredytu konsolidacyjnego to raty malejące lub stałe. Oprocentowanie dobierane jest indywidualnie podczas rozmowy z klientem w placówce PKO Banku Polskiego.

Dostępne waluty kredytu konsolidacyjnego w PKO BP to: PLN, EUR, CHF, USD, GBP.

Prowizje i opłaty PKO BP określa Tabela Opłat i Prowizji.
Bank pobiera opłatę za rozpatrzenie wniosku o przyznanie kredytu. W przypadku kredytu konsumenckiego jest to 50 zł, w przypadku innych rozpatrzenie jest darmowe. Ratę kredytu konsolidacyjnego najlepiej wyliczyć korzystając z kalkulatora kredytowego.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?