Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

MTU Polska Kalkulator OC / AC

MTU Kalkulator OC, AC

Kolejną firmą, która trafiła pod prześwietlenie pod kątem obecności na stronie ubezpieczyciela Kalkulatora OC, AC, czyli kalkulator - a stawki składki ubezpieczenia samochodu jest firma o nazwie Moje Towarzystwo Ubezpieczeniowe, którego nazwa w skrócie to MTU. Czy MTU posiada Kalkulator OC, AC?

Jak zwykle zacząłem poszukiwania od odwiedzin strony firmowej MTU. Prawde mówiąc podchodziłem do tej firmy dość sceptycznie, ponieważ nigdy o niej nie słyszałem, ale jak się okazuje MTU zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Już na stronie głównej jest zamieszczony prosty, czytelny podział ubezpieczeń z dwoma najważniejszymi w mojej opini funkcjami tj. Oblicz składkę oraz drugą funkcją jest możliwość zakupienia polisy w trybie online, czyli przez internet. Strona chwali sie najtańszym OC na rynku oraz możliwością obliczenia stawki składki ubezpieczenia OC, być może i AC w przeciągu 3 minut. Jak widać czasami poszukiwania kalkulator - a OC, AC danej firmy ubezpieczeniowej w tym wypadku MTU ciężko nazwać poszukiwaniem, ponieważ firma podkłada nam kalkulator pod nos, co się chwali, przynajmniej moim zdaniem.

Sam kalkulator MTU jak wskazuje na to napis na pasku przeglądarki jest w wersji uproszczonej, aczkolwiek dobre i to, ja osobiście używam kalkulatorów do wyliczenia stawki składki orientacyjnej by zrobić sobie proste wstępne rozeznanie w jakich kwotach w ogóle się obracamy i czy jest taka polisa w zasięgu mojej ręki. Cały formularz kalkulator oc, ac MTU jest podzielony na trzy grupy danych, które musimy wypełnić, aby wyliczyć stawkę składki ubezpieczeń MTU. Grupy te to: "Informacje o ubezpieczonym", "Informacje o pojeździe" oraz "Przebieg ubezpieczenia". Kalkulator faktycznie nie jest bardzo rozbudowany, aczkolwiek uważam, że wystarczająco by podać orientacyjne ceny dla poszczególnych przypadków.

Prawda jest taka, że MTU zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie i udostępnianie Kalkulatora OC, AC dla potencjalnych klientów jest na miarę aktualnych czasów oraz na miarę internetu, bo to jest profesjonalne podejście w stosunku MTU do odwiedzających witrynę firmy ubezpieczeniowej.

Podsumowując nasuwa się myśl, że młodsze, innowacyjne tj. w moim odczuciu MTU firmy ubezpieczeniowe dbają bardziej o udostepnianie kalkulator - a OC, AC dla potencjalnych klientów niż starsze firmy, rekiny rynku ubezpieczeń, na których ani śladu po narzędziach do wyliczania stawki składki ubezpieczeń samochodu tj. OC, AC jakim jest kalkulator oc, ac.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?