Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

Millennium Bank - kredyt konsolidacyjny

Millennium Bank.


    Minimalna kwota kredytu konsolidacyjnego w Millennium mBank wynosi zaledwie 20 000 PLN. Jest to ponad cztery razy mniej niż w mBanku. Jak wydać oferta kredytowa skierowana jest do nieco innej grupy osób. Maksymalna wielkość refinansowanego zadłużenia to:
- dla kredytów zaciągniętych z PLN - do 80% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu, jeśli jednym z konsolidowanych zobowiązań jest kredyt mieszkaniowy lub do 70% wartości nieruchomości podczas konieczności spłaty wyłącznie kredytów czy też pożyczek na cele konsumpcyjne,
- dla kredytów zaciągniętych w obcych walutach (CHF, EUR, USD) do 65% wartości nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu. zabezpieczeniem docelowym może być hipoteka lub cesja praw z ubezpieczenia nieruchomości.
Oprocentowanie kredytu jest zmienne i wygląda w sposób następujący:
- do 150 000 mies. od 8,03 %
- od 150 001 mies. od 7,83 %

Pozostałe opłaty kształtują się w granicach:
opłaty za wniosek to 0 PLN  
opłaty za przewalutowanie 1,00 %  
opłaty za zmiany warunków umowy 100,00 PLN  

Tak w skrócie wygląda oferta kredytowa Banku Millennium. Oprocentowanie konsolidacyjnego kredytu w Millennium Bank jest korzystne, jednak wszystko zależy na jaki okres kredytobiorca ma zamiar zaciągnąć kredyt. Średnią ratę kredytu można obliczyć za pomocą kalkulatora konsolidacyjnego. Wiele podobnych narzędzi znajduje się w dziale KREDYTY .


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?