Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

MBANK - Obliczanie cen ubezpieczeń

Muszę się przyznać, że dopiero niedawno dowiedziałem się o tym, że MBANK posiada w swojej ofercie usługi związane z ubezpieczeniami komunikacyjnymi, co więcej MBANK utrzymuje się na pierwszym miejscu w jednym z rankingów towarzystw ubezpieczeniowych.

Oczywiście w pierwszej kolejności odwiedziłem oficjalną stronę firmy w poszukiwaniu informacji o ubezpieczeniu OC oraz AC. Ze strony wynika, że w przypadku zakupu polis z ich oferty dokonujemy wybóru spośród 7 ofert. Oprócz tego strona firmy informuje o tym, że ich produktami oraz partnerami są:

  • mDirect
  • BRE Ubezpieczenia
  • Benefia
  • ERGO Hestia
  • HDI Asekuracja
  • Europ Assistance

Kalkulator OC - MBank - mDirect

Produkty MBANK będą dokładnie opisane w artykułach o samej ofercie ubezpieczeń, a w tym artykule skupię się na przekazaniu informacji o tym czy istnieje kalkulator OC MBANK, służący do wyliczania stawki składki oferowanych polis.

Będąc na stronie firmowej na pierwszy już na samym początku zwróciłem uwagę na istnieje możliwości wyliczenia stawki OC drogą telefoniczną podczas rozmowy z konsultantem. Aby skorzystać z kalkulacji przedstawicieli firmy należy pozostawić swoje dane teleadresowe oraz wybrać odpowiedni czas dla nas na rozmowę, po czym  czekać, aż konsultant zadzwoni do nas. Wiemy już, że można wyliczyć cenę polisy drogą telefoniczną, ale czy istnieje specjalne narzędzie z poziomy strony do obliczania cen?

Otóż towarzystwo jest dość dobrze przygotowane, ponieważ przeglądając ofertę związaną z ubezpieczeniami samochodowymi na końcu opisu strona posiada odnośnik o nazwie "Oblicz składkę", który prowadzi kalkulatora. Wyliczanie składki składa się z 6 etapów jakie musimy przejść. Aby wyliczyć cenę będą potrzebne dane z dowodu rejestracyjnego, prawa jazdy właściciela oraz opcjonalnie współwłaściciela oraz dane z aktualnej polisy.

Na chwilę obecną artykuł nie zawiera opisu poszczególnych kroków, aczkolwiek w przyszłości artykuł zostanie uzupełniony. Jak widać opisywana firma jest kolejną firmą oferującą takie możliwości dla internautów korzystających z ich strony, co bardzo mnie cieszy, ponieważ uważam, że jest to swego rodzaju wyznacznik dbałości o klientów.

Jeżeli masz jakies sugestie co do artykułu, cenne uwagi lub informacje na temat opisywanych usług proszę o kontakt drogą mailową.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?