Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

Ubezpieczenie OC w Liberty Direct Polska

Liberty Direct - Ubezpieczenie OC

Firma Liberty Direct jest stosunkowo krótko na polskim rynku, aczkolwiek trzeba przyznać, że forma dość agresywnie, dynamicznie pojawiła się na rynku wprowadzając dość duże zamieszczenia wśród konkurentów. Firma ta świadczy usługi w zakresie ubezpieczeń w ponad 20 krajach na 5 kontynentach. Oddział Liberty Direct Polska funkcjonuje w naszym kraju już od 2002, aczkolwiek dopiero od 2007 roku w segmencie konsumentów indywidualnych.

W swojej ofercie Liberty Direct Polska oprócz ubezpieczenia OC, ubezpieczenia AC oraz NNW kładzie duży nacisk ofertę w zakresie „Assistance”?. Już w podstawowej ofercie Liberty Direct ubezpieczenia OC zawiera pakiet ochronny „Mini Assistance”?. Istnieje kilka pakietów ubezpieczenia OC, AC, NNW oraz ochronny Assistance. W przypadku ubezpieczenia OC Liberty Direct zachęca do zakupu stwierdzeniem, że składka ubezpieczenia jest niższa nawet do 30% w porównaniu do stawek u innych, tradycyjnych firm zajmujących się ubezpieczeniami komunikacyjnymi.

Jak kupić polisę OC, AC w Liberty Direct Polska?

Liberty Direct oferuje bezpłatne wyliczanie stawki składki ubezpieczeń tj. OC, AC, NNW korzystając z Kalkulator OC, AC Liberty Direct, który znajduje się na oficjalnej stronie firmy ubezpieczeniowej wraz z możliwością kupna przez Internet. Obliczanie stawki składki ubezpieczenia OC, AC w Liberty Direct może odbyć się na dwa sposoby. Jednym ze sposobów jest kalkulator OC zamieszczony w postaci formularza, w którym musimy odpowiedzieć na szereg pytań oraz drugim sposobem jest skorzystanie z kontaktu z konsultantem Liberty Direct, który oddzwoni do nas w wybranej porze i przedstawi kalkulację stawki składki OC, AC lub też innego wariantu ubezpieczeń wybranego przez nas.

Liberty Direct Opinie

Z opiniami o ubezpieczycielach w tym Liberty Direct bywa różnie, co klient to inna opinia na temat różnych aspektów świadczenia usług związanych z ubezpieczeniami komunikacyjnymi. Przeglądając fora internetowe, inne strony z opiniami o Liberty Direct można zauważyć, że zdania się podzielone. Zauważyłem tendencje, że ludzie bardzo często są zadowoleni z wyliczone stawki składki ubezpieczenia OC biorąc pod uwagę zapewnienia ubezpieczyciela o nawet 30% różnicach w cenie ubezpieczenia OC. Znalazłem również kilka uwag na temat obsługi telefonicznej firmy, aczkolwiek naprzeciw mniej pochlebnych były i bardzo pozytywne opinie. Podsumowując Opinie o Liberty Direct, o ubezpieczeniach OC, AC oraz obsłudze klienta są podzielone. Aczkolwiek jak wszyscy wiemy co człowiek inne potrzeby, wymagania, oczekiwania.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?