Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

HESTIA Kalkulator OC / AC

Kalkulator OC, AC - Hestia

Po raz kolejny postanowiłem sprawdzić czy istnieje tym razem kalkulator Hestii do wyliczania stawki składki ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC firmy Hestia. Poszukiwania zacząłem standardowo od sprawdzenia głównej strony firmy, a następnie skorzystałem z wyszukiwarki na stronie.

Generalnie wyszukiwarka Hestii znalazła wiele artykułów związanych z ubezpieczeniami OC, AC aczkolwiek Kalkulatora Hestia nie było. Co za tym idzie po raz kolejny zawiodłem się, ponieważ jest to w sumie jedno z bardzo ważnych narzędzi jakie może zźferować strona internetowa ubezpieczyciela. To właśnie po kalkulator zwykle sięgają ludzie, którzy w prosty i szybki sposób chcą orientacyjne porównać stawki proponowane przez firmy. Z drugiej strony nie powinno to nikogo dziwić, że firmy te nie tworzą kalkulatorów, ze względu na to, że kalkulatory takie nie są miarodajnymi. Wiadomo, że kalkulator takie byłby ogólny, co za tym idzie byłby niedokładny i zapewne nie brałby pod uwagę wielu czynników, których nie da się uwzględnić w wyliczaniu ogólnym, uniwersalnym. Zatem nasuwa się pytanie czy firma taka jak Hestia powinna mieć kalkulator składki OC, AC czy też nie. Nie ma jednoznacznej i właściwej odpowiedzi na to pytanie, bo z jednej strony kalkulator pozwala przyciągnąć klienta, który samo, w szybki sposób może wyłonić orientacyjną stawkę OC, AC, a z drugiej strony firmy takie jak Hestia, nie chcą narażać swoich potencjalnych klientów na nic nie warte, nieprawdziwe wyliczenia z kalkulatora.

Nie pozostaje nam nic innego jak po prostu zapoznać się z ofertą na stronie firmy oraz skontaktować się z konsultantem, agentem czy też przedstawicielem danej firmy ubezpieczeniowej. Podsumowując mnie osobiście nie udało się znaleźć kalkulator firmy Hestia dla wyliczania stawek składek OC, AC ubezpieczeń komunikacyjnych. Jeśli komuś się udało proszę o kontakt mailowy.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?