Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

HDI Asekuracja Kalkulator OC / AC

Kalkulator OC, AC - HDI Asekuracja

Firma ubezpieczeniowa HDI dość ciekawie przedstawia swoją ofertę mówiąc o zniżce, aż do 75%. Byłem ciekawy swego czasu jaką stawkę składki wyjdzie dla mojego auta na kalkulatorze HDI. Odwiedziłem oczywiście stronę główną firmy i znalazłem wszystkie informację o ofercie, o firmie poza kalkulatorem OC, AC dla ubezpieczeń komunikacyjnych w HDI.Oczywiście skorzystałem, także z wyszukiwarki zamieszczonej na stronie aczkolwiek niczego nie znalazłem na ten temat.

Jest to kolejna firma, który nie posiada kalkulatora, przynajmniej mnie nie udało się go znaleźć. W mojej opini jest to dość ważny element dla firm tego pokroju, którę chcą pozyskiwać klientów za pomocą internetu. W dzisiejszych czasach ważne jest zrobienie rozpoznania oferty w kilku firmach tj. HDI zanim zacznie się rozmawiać z agentami czy też innego rodzaju przedstawicielami, żeby mieć jakikolwiek pogląd, wiedzę na temat kwot i rozbieżności w ubezpieczeniach OC, AC rożnych firm. HDI wydaje się mieć dość ciekawą ofertę, aczkolwiek właśnie przez brak kalkulatora, jakoś straciłem zapał w dalszym rozpoznaniu oferty.

Generalnie w przypadku poszukiwania szybkiej informacji na temat orientacyjnych kwot dla naszego przypadku, samochodu tracę zapał w momencie, gdy mój trójfazowy system poszukiwania zawiedzie (tak się stało w przypadku HDI). Trójfazowy a to dlatego, że na samym początku przeszukuję stronę główną danego ubezpieczyciela w tym wypadku HDI, ponieważ według mnie właśnie kalkulator OC czy też kalkulator AC świadczy o atrakcyjności witryny danej firmy ubezpieczeniowej. Następną fazą na drodze poszukiwania narzędzia wyliczania stawki składki ubezpieczenia OC, AC w tym wypadku HDI jest skorzystanie z wyszukiwarki serwisu o ile jest dostępna. Jeśli chodzi o HDI to strona posiada wyszukiwarkę, aczkolwiek po wpisaniu frazy kalkulator, kalkulator oc HDI nie dostało pożądanych wyników. Kolejną ostateczną fazą poszukiwań jest głębsze przejżenie strony w odpowiednich działach strony HDI związanych z ubezpieczeniam oc, ac samochodu. W przypadku HDI ostatecznie nie udało się znaleźć HDI kalkulator - a OC, AC i tutaj moja cierpliwość się skończyła.

Trochę jestem załamany jeśli chodzi o dostępność kalkulatorów OC, AC firm na polskim rynku, bo jest ich po prostu mało, zaledwie kilka udało mi się znaleźć (nie należy do nich HDI). Co jest dla mnie bardzo dziwnym zjawiskiem, bo według mnie Internet jest rewelacyjnym medium do pozyskiwania nowych klientów dla HDI i jest to miejsce gdzie ludzie są przyzwyczajeni do tego, że bez zbędnych formalności mogą dostać potrzebne informację, to co ich interesuje, przykładowe stawki OC, AC HDI. Mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości firma HDI stworzy kalkulator OC, AC dostępny na ich stronie.

Zawsze powtarzam, że obliczenie stawki składek dla ubezpieczenia OC, AC przy pomocy kalkulatora jest pierwszym krokiem dla mnie przy zapoznawaniu się z ofertami, następnie kontakt z HDI albo lektura dla witrynie HDI.

Jeśli ktokolwiek wie zna miejsce gdzie można wyliczyć stawkę OC, AC przy pomocy kalkulatora dla HDI to proszę o kontakt mailowy. Mnie takie kalkulatora nie udało się znaleźć. Oprócz tego polecam kalkulator z którego ja skorzystałem. Jest to kalkulator firmy Commercial Union ( CU ).


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?