Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

GE Money Bank - kredyt konsolidacyjny

GE Money Bank - kredyt konsolidacyjny.

Kredyt konsolidacyjny w GE Money Banku przeznaczony może zostać na spłatę wszelkiego rodzaju zadłużeń - debetu na rachunku osobistym, kredytu mieszkaniowego, debetu na karcie kredytowej, dowolnego kredytu konsumpcyjnego, samochodowego czy też pożyczki gotówkowej. Bank proponuje bezpłatną konsultację z doradcą, który udziela wszelkich niezbędnych informacji do zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego w GE Money Banku. Kredyt konsolidacyjny umożliwia zamianę kilku rat na jedną - niekoniecznie wysoką, ponieważ okres kredytowania wynosi do 40. lat dla kredytów złotówkowych i do 30. lat dla kredytów konsolidacyjnych w obcych walutach. Jest to niesłychanie wygodne i daje duży komfort psychiczny. Dostępne waluty kredytu konsolidacyjnego w GE Money Banku to: PLN (polski złoty), EUR (euro), USD (dolar amerykański) i CHF (frank szwajcarski).
Oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego w GE Money Banku jest uzależnione od wielu czynników, celu na jaki kredyt ma zostać zaciągnięty, waluty kredytu, wysokości wkłady własnego, zabezpieczenia itp. Szczegóły najlepiej jest omówić z konsultantem GE Money Banku.
Minimalna kwota kredytu konsolidacyjnego wynosi 24000 zł lub jest równowartością w innej walucie.
Zabezpieczeniem kredytu prawomocny wpis hipoteki na rzecz banku. Kredyt może zostać zabezpieczony na jednej lub wielu nieruchomościach.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?