Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

TU Filar SA Kalkulator OC /, AC

Kalkulator OC - TU Filar S.A.

W przypadku kalkulator - a OC firmy FILAR jest o tyle dziwnie, że według moich ustaleń, niekoniecznie trafnych firma ta połączyła się z firma UNIQA, więc niewiadomo jak dokońca sprawa wygląda z kalkulatorem OC FILAR stawki składki polisy.

Na samym początku odwiedziłem stronę firmową TU Filar i już od pierwszej strony powitalnej możemy zauważyć, że pochodzi ona ze strony drugiej firmy ubezpieczeniowej, o której wspominałem wcześniej. Szukając kalkulatora OC po prostu po wejściu na oficjalną stronę TU FILAR zostałem przeniesiony do tej drugiej. Starałem się także poszukać w internecie czegoś na temat FILAR Kalkulator OC (narzędzie do wyliczania stawki składki ubezpieczenie OC firmy FILAR), aczkolwiek nie znalazłem niczego godnego uwagi. I tutaj zastanawiałem się na sensem dalszych poszukiwań Kalkulator'a OC, bo po pierwsze nawet jeśli istniał taki, to najprawdopodobniej jest on już nieaktywny, ponieważ wchodząć na stronę TU Filar SA i tak zostajemy przerzuceni na inną stronę, a po drugie, nawet jeśli dotralibyśmy do Kalkulatora OC, czyli narzędzia do wyliczania stawki składki upezpieczenia OC to najpewniej wyliczałby nieaktualne stawki składki ubezpieczenia OC. Takie jest moje zdanie, aczkolwiek i tak szukałem informacji na ten temat, na wszelkiego rodzaju forach związanych z Kalkulatorem OC Filar, ubezpieczeniem OC firmy Filar oraz ogólną ofertą, listą produktów jakie były/są w ofercie TU Filar. Niestety nie znalazłem żadnych wartościowych dla mnie informacji. Można więc uznać puszkiwania pod tytułem Kalkulator OC w Filar za zakończone i jakby nie było nieudane.

Podsumowując wszystkie czynniki wskazują na to, że firma TU FILAR połączyła się z inną firmą ubezpieczeniową i co za tym idzie nie jestem w stanie określić jednoznacznie czy FILAR Kalkulator OC, do wyliczania stawki składki polisy OC istnieje, czy też nie czy może istaniał przed połączeniem się firm. Dla wiadomości dodam, że na stronie znajduję się opis poszukiwań Kalkulator'a OC dla firmy, z którą FILAR się połączył i tam można znaleźć informacje na temat wyliczania stawki składki ubezpieczenia OC przy pomocy Kalkulator - a OC, czy w ogóle istnieje i jeśli istnieje taki Kalkulator OC to w jaki sposób go znaleźć.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?