Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

Dom Kredytowy Notus - kredyt konsolidacyjny

Dom Kredytowy Notus - kredyt konsolidacyjny.

Dom Kredytowy Notus oferuje niskooprocentowane kredyty konsolidacyjne, którymi spłacimy kilka kredytów zaciągniętych wcześniej. Kilka rat w różnych bankach zastępujemy jedną, która dodatkowo może być niższa od sumy rat płaconych w tych bankach. Jest to idealne rozwiązanie, gdyż nie jesteśmy w stanie udźwignąć ciężaru wysokiej raty. Kredyty konsolidacyjne dają w takim wypadku niesłychany komfort psychiczny.


Zabezpieczeniem kredytu konsolidacyjnego w Domu Kredytowym Notus jest nieruchomość np. mieszkanie. Wkładem własnym w przypadku Domu Kredytowego Notus jest różnica pomiędzy kredytem, skóry pozostał do spłacenia, a wartością mieszkania które jest jego zabezpieczeniem. Przykładowo w połowie spłacania rat pomniejszyliśmy kwotę kredytu o połowę, ale nieruchomość w tym okresie zyskała na wartości. W tym przypadku osoby konsolidujące kredyt nie muszą wnosić wkłady własnego i co ważne nie jest konieczne ubezpieczanie kredytu, które często kosztuje bardzo dużo. Obliczając zestawienie kredytu konsolidacyjnego należy wziąć pod uwagę spread (w przypadku kredytów walutowych - różnica w kursach walut z poszczególnych okresów), prowizje, koszty poprzednich kredytów, koszty bankowe i sądowe.


Oprocentowanie kredytów konsolidacyjnych jest nieco wyższe niż normalnych kredytów mieszkaniowych, jednakże Dom Kredytowy Notus oferuje kredyty konsolidacyjne, których część przekazana na spłatę kredytu hipotecznego, będzie oprocentowana jak normalny kredyt. Kredyt konsolidacyjny w PLN najczęściej oprocentowany jest 6,0%, natomiast kredyty samochodowe często przekraczają 10% rocznie a zaległości na karcie debetowej nawet 15%. W skali roku daje to sporą oszczędność.


Miesięczną ratę można obliczyć korzystając z kalkulatora kredytów konsolidacyjnych lub skorzystać z pomocy konsultanta. Dom Kredytowy Notus jest godnym polecenia kredytodawcą na polskim rynku.
Sprawdź swoją zdolność kredytową - skorzystaj z kalkulatora kredytowego Domu Kredytowego Notus.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?