Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

Ubezpieczenie OC w Concordia

Ubezpieczenia Concordia OC

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowym ubezpieczeniem w naszym kraju i każdy pojazd mechaniczny poruszający się po publicznych drogach powinien posiadać aktualne ubezpieczenie OC chroniące kierującego przed konsekwencjami finansowymi spowodowanego zdarzenia, a także zapewniające wypłatę odszkodowania dla poszkodowanych w zdarzeniu.

Osoba, która spowoduje wypadek pojazdem mechanicznym, który nie posiadał ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej będzie musiała pokryć wszelkie koszty związane z wypadkiem z własnej kieszeni co niestety może być bardzo kosztowne. Ubezpieczyciel Concordia w swoim ubezpieczeniu OC zastosował sumy odpowiedzialności określone przez polskie prawo, które zapewnią pokrycie kosztów wypadku

Ubezpieczyciel obliczając składkę ubezpieczenia OC bierze pod uwagę nie tylko aspekty dotyczące samego ubezpieczanego pojazdu, ale także informacje dotyczące właściciela pojazdu i osób, które będą się nim poruszały. Ubezpieczenie to jest zawierane przeważnie na okres dwunastu miesięcy i obejmuje nie tylko teren naszego kraju.

Na stronie ubezpieczyciela znajdziemy wszelkie niezbędne dokumenty potrzebne do szczegółowego zapoznania się z ofertą produktów ubezpieczeniowych w tym także ubezpieczenia komunikacyjnego OC.

W celu uzyskania konkretnych informacji na temat ubezpieczenia OC w Concordia warto zajrzeć na stronę ubezpieczyciela (www.grupaconcordia.pl) gdzie będziemy mogli skontaktować się z konsultantem. Inną drogą kontaktu z ubezpieczycielem jest linia telefoniczna (61) 85 84 800.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?