Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

COMPENSA Kalkulator OC / AC

Kalkulator OC, AC - Compensa

Nadeszła pora na poszukiwanie kalkulatora OC, AC firmy ubezpieczeniowej Compensa. Rzecz jasna na samym początku sprawdziłem stronę główną. Na pierwszy rzut oka nic nie wskazuje na to by można skorzystać z kalkulatora online do wyliczenia stawki ubezpieczeń samochodowych OC, AC Compensy.

Wszelkie informacje o ubezpieczeniach komunikacyjnych oczywiście można tam znaleźć, ale nie jest to nic innego jak swoista oferta firmy. Postanowiłem skorzystać z wyszukiwarki aczkolwiek pod hasłem kalkulator nic nie zostało znalezione. Można powiedzieć, że kolejna firma ubezpieczeniowa (Compensa) trafiła w mojej kolekcji do tych mniej atrakcyjnych dla mnie. Według mnie każda taka strona winna posiadać jakiekolwiek narzędzie czy też informacje, które chociaż trochę dały by nam pogląd na stawki w jakich się obracamy, czy też orientacyjne ceny poszczególnych ubezpieczeń w Compensie. Kalkulatory są dobre, takie jest moje zdanie. Jestem zwolennikiem wyszukiwania ofert w internecie, robienia rozeznania na własną rękę, rozeznania anonimowego nim podejmę decyzję o wyborze danej firmy ubezpieczeniowej, dlatego też każda firma według mnie powinna udostępnić kalkulator. Rzeczą jasną jest to, że firmy nie chcą udostępniać narzędzia, które nie będą w stanie odzwierciedlić faktycznych stawek składek ubezpieczeń OC, AC, ale to jest tylko jedna strona medalu. Powtarzam to dość często, że kalkulatory są dobrym pierwszym krokiem do celu przy wyborze odpowiedniej firmy ubezpieczeniowej. Jasną sprawą jest to, że po takim wyliczeniu, zrobieniu rozeznania powinniśmy zadzwonić do przedstawiciela, czy też agenta w celu zestawienia, porównania ofert wyliczonych za pomocą kalkulatora, a ofertą agenta. I tak też bym pewnie zrobił w przypadku Compensy, no ale wyszło inaczej.

Podsumowując nie znalazłem na stronie głownej Compensy kalkulator OC, AC samochodu, strona jest dość ciekawa, można znaleźć informacje na temat oferty Compensy, aczkolwiek kalkulatora brak.. Jeśli Tobie udało się znaleźć takowy kalkulator bardzo proszę o kontakt mailowy.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?