Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

CIGNA STU - Kalkulator OC / AC - InterRisk

Kalkulator OC, AC - CIGNA STU Vienna Insurance Group

Dzisiaj podjąłem się poszukiwania kalkulatora OC, AC firmy ubezpieczeniowej o nazwie Cigna Stu. Nie wiem na czym to polega, ale po wejściu na stronę Cigna Stu automatycznie jesteśmy przekierowani na adres firmy InterRisk, która jest przedstawiana jako Vienna Insurance Group.

Nie wnikam w to, która firma to która, która należy do której czy która przejeła którą, a więc odrazu zacząłem rozglądać się za kalkulatorem stawki składki ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC. Strona jest dość ciekawie zaprojektowana, wszystko ładnie schludne, ciekawa ergonomia. Wspominam o tym, bo po ostatnich doświadczeniach zauważyłem, że to dość ważny aspekt, jeśli chodzi o firmowe strony internetowe firm ubezpieczeniowych, przynajmniej dla mnie. Oferta jest podzielona na tą dla firmy oraz indywidualną dla osób prywatnych. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że Cigna Stu czy też InterRisk nie ma kalkulatora OC, AC. W poszczególnych działach na stronie z lewej strony można znaleźć boks z plikami PDF do pobrania. W przypadku ubezpieczenia OC jest kilka plików mi. wniosek o ubezpieczenie oc czy też rezygnacji z takiego ubezpieczenia. Oprócz tego, że poszukiwałem kalkulator online OC, AC wiedząc, że go nie ma postanowiłem znaleźć jakiś formularz kontaktowy, dzięki któremu można zostawić swoje namiary dla firmy, a na które następnie przedstawiciej, agent oddzwiania do nas. Niestety poszukiwania nie były pozywyne, znalazłem jedynie zwykły formularz kontaktowy, przez który możemy zadać pytanie do firmy. Oprócz tego standardowo zresztą usiłowałem znaleźć Cigny kalkulator poprzez wyszukiwarkę na ich stronie, ale zwróciła ona zero wyników.

Podsumowując nie udało mi się znaleźć kalkulatora Cigna Stu (InterRisk) na ich oficjalnej stronie, co więcej żadnej innej formy kalkulatora OC, AC powszechnie znanej na innych stronach firm ubezpieczeniowych. Osobiście polecam firmę Commercial Union, która posiada na stronie obie formy kalkulatorów stawki składki OC, AC samochodu.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?