Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

Ubezpieczenie AC w Benefia 24

Ubezpieczenie AC w Benefia - wariant rozszerzony

Ubezpieczenie AC w Benefia 24 jest ubezpieczeniem dobrowolnym. Chroni ono nas przed konsekwencjami finansowymi m.in naprawa uszkodzonego naszego samochodu w przypadku, gdy jesteśmy sprawcą wypadku. Ubezpieczenie AC w Benefia chroni pojazd wraz z wyposażeniem podstawowym (fabrycznym) od zderzenia z innymi pojazdami, zderzenia z osobami, zwierzętami lub przedmiotami znajdującymi się poza pojazdem.
Ochrona finansowa ubezpieczenia benefia naprawę zniszczeń powstałych w wyniku powodzi, zatopienia, gradobicia, uderzenia pioruna oraz działania innych sił przyrody pojawiających się nagle. Ochrona obejmuje również skutki pożarów, wybuchów, działania czynników termicznych i chemicznych.
Podstawową ochroną ubezpieczenia AC Benefie jest ochrona przed utratą pojazdu, jego wyposażenia dodatkowego (i jego utraty) w skutek włamania lub rozboju.

Ubezpieczenie AC w Benefia - Jakie warunki ubezpieczenia autocasco?

 Głównym warunkiem zawarcia umowy jest zamontowanie odpowiedniego zabezpieczenia przeciwkradzieżowego. Montaż musi się odbyć w autoryzowanym, fachowym serwisie. Urządzenia wymagane to m.in alarm samochodowy, dodatkowe odcięcie zapłonu, naprowadzanie satelitarne gps, powiadamianie o uruchomieniu auta przez telefon. Oprócz zabezpieczeń umieszczonych w liście regulaminu ubezpieczenia AC w Benefia honorowane są również zabezpieczenia fabryczne m.in immobiliser.
Jeśli wykupujemy ubezpieczenie ac w Benefia dla samochodu o wartości do 40 tysięcy złotych - wówczas wymagane jest jedno z następujących urządzeń: immobiliser, auto alarm, blokada skrzyni biegów.
W przypadku gdy wartość samochodu jest powyżej 40 tysięcy złotych - minimum dwa wymienione wyżej urządzenia przeciw kradzieży pojazdu.

Jakie zalety są z Ubezpieczenia AC (Autocasco W Benefia 24)?

Głównie jest to brak konieczności doubezpieczenia pojazdu po wypłacie odszkodowania. Mowa tu o konieczności uzupełnienia spadku wartości ubezpieczenia pojazdu. Dodatkowo Benefia nie praktykuje amortyzacji części przy kwalifikacji ich do wymiany. Umowę na ubezpieczenie AC w Benefia można zawrzeć z 10 procentowym  udziałem własnym w każdej szkodzie. Umowa ubezpieczenia AC w Benefia jest ważna na terenie Polski, Europy, a także Maroka, Tunezji, Izraela i Iranu.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?