Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

AVIVA Commercial Union - Kalkulator OC / ACFirma ta jest z jedną z kilku firm na polskim rynku, który przyjęły model biznesowy opierający się na sprzedaży Direct przy pomocy Internetu oraz drogą telefoniczną. AVIVA w związku z tym posiada dość rozbudowaną stronę internetową, która pozwala na wyliczenie składki oferowanych ubezpieczeń komunikacyjnych bez wychodzenia z domu korzystając z narzędzi zawartych na stronie, bądź też kontaktując się drogą telefoniczną z przedstawicielem handlowym towarzystwa.

Wyliczanie stawek polisy OC oraz AC

Aby wyliczyć składkę OC w AVIVA Commercial Union korzystając z kalkulatora OC, będziemy zmuszeni do podania wszystkich niezbędnych danych potrzebnych do wyliczenia konkretnej ceny dla naszego przypadku oraz wybranego wariantu oferowanych produktów. Potrzebne dane to do obliczenia to dane personalne, szczegółowe dane na temat ubezpieczanego pojazdu oraz informacje na temat historii przebiegu naszego dotychczasowego ubezpieczenia. Kalkulator OC AVIVA po wprowadzeniu danych oczywiście prosi nas o wybór interesujących nas ubezpieczeń, które chcielibyśmy nabyć po czym po skończeniu wypleniania danych od razu przedstawia nam konkretną, indywidualną ofertę ubezpieczeniową.

W przypadku chęci wyliczenia cen ubezpieczeń AVIVA Commercial Union drogą telefoniczną, towarzystwo poleca nam wypełnienie krótkiego formularza, podając dane teleadresowe wraz z naszym numerem telefonu, co pozwoli na skontaktowanie się z nami przedstawiciela firmy w wybranej przez nas porze oraz dacie. Podczas rozmowy musimy przygotować się na to, że będziemy musieli podać podobne, wcześniej wspomniane dane tj. dane na temat nas samych, dane o samochodzie oraz dane o aktualnej zniżce i przebiegu naszego dotychczasowego ubezpieczenia. Na podstawie tych danych konsultant AVIVA w czasie rozmowy wylicza dla nas cenę interesującego nas ubezpieczenia dla naszego przypadku, oferując przy tym aktualne promocje oraz korzystne zestawy ubezpieczeń.

Zakup ubezpieczenia Online - przez Internet lub drogą telefoniczną

Zaraz po uzyskaniu wyliczenia składek wybranych ubezpieczeń zarówno korzystając z kalkulatora OC i AC, jak i rozmowy z konsultantem, mamy możliwość zakupu przedstawionej nam oferty w trybie Direct. W pierwszy przypadku decyzja o kupie polis podejmujemy przez stronę www, a w drugim przypadku decydując się podczas rozmowy telefonicznej.

Podsumowanie

Podsumowując, AVIVA Commercial Union oferuje nam dwie możliwości w kwestii wyliczenia składki ubezpieczeń komunikacyjnych, do których należą:

Kalkulator OC - Wyliczenie cen wybranych polis ubezpieczeniowych dla naszego indywidualnego przypadku przy pomocy narzędzi zamieszczonych na stronie internetowej towarzystwa.

Konsultant AVIVA - Przedstawienie oferty w postaci wyliczenia składek wybranych ubezpieczeń przez kontaktującego się z nami przedstawiciela handlowego firmy.

Obie formy pozyskania informacji o ofercie ubezpieczeniowej na zakończenie umożliwiają nam zakup usług w trybie DIRECT, korzystając z Internetu, bądź droga telefoniczną.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?