Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

Nowy wymiar sukiennic już dostępny - aplikacja mobilna PZU.


Na oficjalnej witrynie Apple została umieszczona aplikacja „Nowy wymiar Sukiennic". Aplikacja ta jest darmowa i można ją pobrać bez żadnych opłat. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich osób posiadających telefony iPhone 3GS z systemem czwartym lub wyższym.

Aplikacja pozwala w pełni cieszyć się jej działaniem dopiero wtedy gdy odwiedzimy Galerię Sztuki Polskiej XIX wieku. Galeria mieści się w Krakowie. Używając swojego telefonu wraz ze wcześniej wgraną już aplikacją możemy obejrzeć filmy w technologii augmentem reality. Aby uruchomić film należy wykorzystać specjalnie zamieszczone w galerii znaczniki. Co prawda możemy również spróbować odtworzyć filmy dzięki znacznikom wydrukowanym w domu lecz nie koniecznie musi się to udać ponieważ aplikacja jest specjalnie stworzona do oryginalnych znaczników. Warto zatem wybrać się do Krakowa a konkretnie do Nowych Sukiennic aby zobaczyć wszystko z bliska i to na własne oczy.

Aplikacja dostępna na iPhone 3 GS jest jednym z elementów kampanii, która ma na celu intensywną promocję Nowych Sukiennic. Dzięki gruntownemu remontowi, który trwał nieprzerwanie od 2006 roku można od trzeciego września zwiedzać Galerię Sztuki Polskiej XIX wieku w odnowionych krakowskich Sukiennicach. Odnowione Sukiennice bardziej nawiązują do swojego dziewiętnastowiecznego pochodzenia, jednocześnie korzystając z najnowocześniejszych nowinek technologicznych. Mowa tu chociażby o Sali multimedialnej, która dzięki dziewięciu szklanym ekranom wprowadza widza w tematykę wystawy.

Projekt nazwany „Nowe Sukiennice" był współfinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Norweski Mechanizm Finansowy oraz Społeczny Komitet Odnowy Zabytków Krakowa. Powszechny Zakład Ubezpieczeń jest mecenasem Galerii Nowe Sukiennice.

« powrót do listy aktualności

68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?