Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

Ubezpieczenie OC w AIG Polska

Seria artykułów o Ubezpieczeniach komunikacyjnych OC ma za zadanie pokazać i porównać co mają Nam do zaoferowania Polskie towarzystwa ubezpieczeniowe. W tej serii szczegółowo analizujemy oferty Ubezpieczenia OC z naciskiem na sprawdzenie dodatkowo oferowanych usług w podstawowym pakiecie, rodzaje polis ubezpieczeniowych, respektowane zniżki oraz możliwości wyliczenia składki ubezpieczenia OC AIG

Informacje na temat oferty polisa OC w AIG będziemy szukać na stronie internetowej AIG. Firma ubezpieczeniowa AIG w Polsce składa się z kilku spółek grupy AIG: Towarzystwo ubezpieczeń na życie - Amplico AIG Life, AIG Powszechne Towarzystwo Emerytalne, AIG Towarzystwo Ubezpieczeń Inwestycyjnych, AIG Bank Polska oraz AIG Towarzystwo Ubezpieczeń Majątkowych. Jesteśmy zainteresowani ofertą ostatniej spółki, gdyż poszukujemy ubezpieczeń komunikacyjnych (obowiązkowych).

Niestety jak na obecną chwilę, mimo, że spółka AIG jest tak ogromna i oferuje szereg ubezpieczeń na życie, emerytalnych, fundusze inwestycyjne, lecz AIG nie oferuje ubezpieczeń komunikacyjnych. To niestety nie mogłem znaleźć informacji czy istnieje oferta ubezpieczenie OC AIG Polska. Tym bardziej nie byłem wstanie doczytać czy polisa OC AIG ma dodatkowe opcje, czy istnieje wyliczenie składki. Pozostaje czekać jak potentat ubezpieczeniowy w Polsce doda do swojej oferty ubezpieczenia komunikacyjne OC.

Zatem warto porównać swoje stawki na ubezpieczenie OC w innych towarzystwach ubezpieczeniowych


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?