Ubezpieczenia komunikacyjne    OC AC NNW

  • KALKULATOR OC - Dowiedz się ile wyniesie Twoja składa OC, AC. Prosty i szybki sposób na kalkulacje.  

A-Z Finanse - kredyt konsolidacyjny

A-Z Finanse - kredyt konsolidacyjny.

Kredyt konsolidacyjny przyznawany przez A-Z Finanse może stać się panaceum na trapiące nas problemy. Istotą kredytów konsolidacyjnych jest zamiana kilku niskich rat na jedną ratę - niekoniecznie wysoką. A-Z Finanse umożliwia nam to i co najważniejsze wysokość raty kredytu konsolidacyjnego może być niższa nawet o 50% w stosunku do sumy wszystkich rat płaconych do tej pory. A-Z Finanse oferuje kredyt konsolidacyjny na następujące zobowiązania: debet na karcie kredytowej, kredyt mieszkaniowy, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy.
Okres spłacania kredytu konsolidacyjnego w A-Z Finanse wynosi maksymalnie 30 lat. Bardzo ważną informacją jest fakt, że A-Z Finanse udziela kredyt konsolidacyjny nawet na wartość 100% ceny nieruchomości, która rzecz jasna stanowi zabezpieczenie kredytu. Waluty jakie mamy do wyboru to PLN, EUR, USD i CHF.
Wszelkie wątpliwości rozwieje zapewne Doradca A-Z Finanse, który pomoże w wypełnieniu niezbędnych wniosków, zgromadzeniu dokumentów, podpisaniu umowy i co najważniejsze.. zamianie kilku kredytów na jeden - tańszy.


68% osób przepłaca za ubezpieczenie, a Ty?